close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

بهترین مرجع تبادل مقالات برای خرید بهترین پرینتر

بازدید : 1
پنجشنبه 11 آذر 1400 زمان : 9:18

با به کارگیری از تکنولوژی معرفی گردیده به وسیله کمپانی FLEKS3D پرینتر سه بعدی FDM می اقتدار از صفحه ها منعطف در تحت قطعات تولیدی به طرز پرینتر سه بعدی به کار گرفت. با دقت به ایجاد صفحه ها انعطاف پذیر بر روی پرینترهای سه بعدی، مستقل کردن قطعات تولیدی با‌گاز و سوای نگرانی از شکستن قطعه اعمال میگیرد.

این صفحه های برای همگی یوزرها اعم از یوزرها تازه کار و ماهر قابل استعمال بوده و همه یوزرها از مزایای آن به خیر و خوبی باخبر میباشند. آسانی و کوشش این صفحه های این اذن را به یوزرها پرینتر سه بعدی میدهد که سوای استرس و سکوت، قطعات ساخت گردیده به وسیله پرینتر سه بعدی را از برگه ایجاد کرد دستگاه غیروابسته کنند.

این موسسه در مسیر توسعه و گسترش و ایجاد کرد این صفحه ها، کلیه پرینتر های مو جود در بازار را زیر لحاظ قرار داده و با یوزرها پرینترهای سه بعدی راجع به خطاها مو جود همفکری کرده است. درین طرح برای او‌لین توشه کمپانی FLEKS3D، مبادرت به ساخت‌و‌ساز صفحاتی نمود که یک سمت آن دارنده بافت های ریزی است.

این بافت ها با مشغول شدن با مواد مذاب بیرون گردیده از نوک نازل، قابلیت ایستایی بیشتر را به قطعه ی تولیدی می‌دهد. این قابلیت و امکان موجب ساخت و ساز شل خیس قطعه و خودداری از نگرانی های جان دار در سمت و سوی جداگانه شدن قطعه از ورقه ی شغل را ساخت می کند. این صفحه های از ترموپلاستیک های گرماسخت درست شده اند. هر دو سمت این صفحه ها انعطاف پذیر و با دوام بوده و حتی بعد از 3 سال، مثال های نخستین ای که از این طرح تاسیس شده است، همچنان با کیفیت بالا به کوشش خویش ادامه می‌دهند.

صفحه ها با سایزهای مختلفی مثل 20×20 و 4.5×4.5 وجود داراست. این صفحه ها میتوانند بر روی همگی پرینترهای سه بعدی قرار بگیرند. به خواسته تولید شیت با سایز متبوع پرینتر سه بعدی، می اقتدار از اره و یا این که دستگاه CNC بهره مند شد و صفحه ها بزرگتر تولیدی به وسیله کمپانی را به اندازه ی دلخواه خویش تبدیل نمود.

برچسب ها پرینتر سه بعدی FDM ,
بازدید : 1
سه شنبه 9 آذر 1400 زمان : 9:58

این مجموعه تحقیقاتی پرینتر سه بعدی خویش را وسیله ای برای ارائه ی مواد غذایی پرینتر سه بعدی FDM ارگانیک و همینطور کاهش مصرف معیار مواد غذایی فی مابین عموم معرفی کرده است. آنها معتقدند به یاری پرینتر سه بعدی تحقیقاتی متبوع، می قدرت یاری متعددی به مناطقی کرد که از مواد غذایی اثر گذار محروم می باشند. بسیار بدیهی میباشد که کاربردهای بیشماری را می اقتدار برای این وسیله متصور بود، یکی‌از این کاربردها حمل مواد غذایی در سفرهای فضایی است. با این نحوه می اقتدار سفرهای فضایی وقتگیر تری را تجربه کرد.

برچسب ها پرینتر سه بعدی FDM ,
بازدید : 1
يکشنبه 7 آذر 1400 زمان : 10:27

مواد داغ میتوانند مسافت میان دو نقطه را در پرینتر سه بعدی FDM شیوه شناخته گردیده ای به اسم Bridge مالامال نمایند. Bridgeها اذن میدهند مواد فارغ از ساپورت و با دستکم واحد سنجش خم شدگی چاپ شوند. در کل در حالتی که Bridge بیشتراز 5 میلیمتر ارتفاع داشته باشد، چهت نیل به یک کیفیت سطح مناسب ساپورت مورد نیاز میباشد.

برای اینکه خوب با معنا ساپورت آشنا شوید سه کلام H,Y,T را در لحاظ بگیرید.

بازوهای کلام Y را به راحتی می اقتدار چاپ نمود، حتی در شرایطی که بازوهای Y بسیار کشیده و بلند باشند، زیرا آن‌ها در زاویه 45 سکو یا این که کمتر اکسترود گردیده و نیازی به ساپورت ندارند.

صحبت H مقداری غامض خیس میباشد البته در صورتیکه Bridge مرکزی آن ذیل 5 میلی متر باشد می قدرت آن را فارغ از هیچ سیرتکامل ساپورت و هیچ سیرتکامل خمشی چاپ نمود، ولی در مورد ها بیشتر از 5 میلیمتر ساپورت لازم است.

صحبت T برای بازوها نیاز به ساپورت داشته و در شکل عدم وجود ساپورت مواد ریزش می نمایند.

برچسب ها پرینتر سه بعدی FDM ,
بازدید : 4
پنجشنبه 4 آذر 1400 زمان : 11:10

علاوه بر طراحان که خویش بضاعت و توان ساخت‌و‌ساز پوشه های سه بعدی را دارا پرینتر سه بعدی FDM هستند، بقیه افراد میتوانند با مراجعه به وب سایت های جانور دراین باره از هزاران طرح قابل دانلود که با فرمت های پوشه پرینتر سه بعدی هم خوانی دارااست، به کار گیری کنند. در ذیل لیستی از بعضا وب سایت های دارای اعتبار دراین مورد آورده گردیده‌است:

http://www.thingiverse.com
http://grabcad.com
http://sourceforge.net/projects/free-cad
http://www.sketchup.com
http://www.openscad.org
http://shapesmith.net
http://www.meshlab.org
http://www.thingiverse.com/thing:18357
در تحت نمایی از یک اپ برای پباده سازی سه بعدی را مشاهده می‌نمایید.

برچسب ها پرینتر سه بعدی FDM ,
بازدید : 3
سه شنبه 2 آذر 1400 زمان : 10:51

به واسطه پیشرفت تکنولوژی ها و ارتقا کاربردهای پرینتر سه بعدی، پرینتر سه بعدی FDM پژوهشگران دانشکده Ewha Womans در سرزمین کره جنوبی در پی گسترش پرینترهای سه بعدی ساخت‌و‌ساز خوراکی جهت ساخت مواد غذایی پر ارزش غذایی بالا می‌باشند. این دستگاه به طوری فعالیت خواهد کرد که جذب مواد غذایی در تن آدم بیشتر و شل خیس ایفا گیرد، مطمئنا این تحقیق اصلی ترین گام در سوی چاپ و ساخت و ساز مواد مصرفی میباشد.

پروفسور Jin-Kyu Rhee یافته های خویش را در گرد هم آیی سالیانه ی آزمایشگاه زیست شناسی در سندیگو ارائه بخشید، وی در‌این ارائه از پرینتر سه بعدی تشکیل شده بوسیله دسته ی خویش که دارنده 357 نازل برای پرینت اشکال مواد میباشد رونمایی کرد. جوهر این پرینتر سه بعدی پودر مواد غذایی یخ‌زده است.

برچسب ها پرینتر سه بعدی FDM ,
بازدید : 4
يکشنبه 30 آبان 1400 زمان : 11:11

همان گونه که بیان نمودیم شالوده روند SLM و DMLS بسیار شبیه میباشد. پرینتر سه بعدی FDM در‌این نصیب چگونگی این فرایند را شرح می‌دهیم:

1- در صدر محیط تشکیل داد به سرعت بی اثر (مثلا آرگون) مالامال می گردد تا اکسیداسیون پودر فلزی را به دست کم برسانند و بعد از آن پودر فلز را به اندازه دمای مناسب جهت ایجاد کرد گرم می نمایند.

2- یک لایه نازک از پودر فلزی بر روی کاغذ ایجاد کرد دستگاه اسپری می گردد و یک لیزر توانمند کپی مقطعی اجزاء را اعمال میدهد، ذوب کردن (یا این که مخلوط کردن) ذرات فلزی با هم و ساخت‌و‌ساز لایه ایفا می‌گیرد. آحاد بخشها قطعه نسخه برداری شده، به همین عامل قطعه به صورت تماما جامد ساخته میگردد.

3- وقتی که فرآیند نسخه برداری از قطعه تک تک می‌گردد، ورقه تشکیل داد دستگاه به اندازه ضخامت یک لایه تکان نموده و یک ورق نازک از پودر فلز را توسعه و گسترش می‌دهد. این فرایند تا‌زمانیکه قطعه تماما کامل شدن گردد ادامه می‌یابد.

زمانی که مراحل تشکیل داد به آخر رسید، قطعات تماما در محیط پودر فلزی قرار دارا هستند. خلاف فرآیندهای مخلوط پودرهای پلیمری (همانند SLS) که نیاز به ساپورت ندارند، قطعات از روش ساپورت ها به یکدیگر متصل میگردند.

در تکنولوژی چاپ سه بعدی فلزات، مال ساپورت ها یکسان با قطعات تولیدی گزینش می‌گردد. به کار گیری از ساپورت ها به طور مستمر لازم بوده تا بتوان از تاب برداشتن قطعات که در اثر دمای بالای روند چهره میدهد، خودداری نمود.

وقتی که محیط به اندازه مرتبه حرارت اتاق خنک می شود، پودر مازاد به طور دستی برداشته می‌شود.

برچسب ها پرینتر سه بعدی FDM ,
بازدید : 1
سه شنبه 25 آبان 1400 زمان : 10:39

بعداز دانلود برنامه، آن را از موقعیت فشرده پرینتر سه بعدی FDM بیرون فرمائید. فایل ی نرم افزار مشمول دو فولدر اجرایی میباشد.

slic3r.exe: بازنویسی گرافیکی اپ است.

Slic3r-console.exe: می‌توانید از فرم خط امر (command line) به کارگیری فرمائید.

نصب برنامه Slic3r در Max سیستم عامل X
بر روی فولدر dmg دانلود گردیده دو توشه کلیک نمائید. یه نرم افزار با آیکن نرم‌افزار Slic3r گشوده می گردد. به فایل ی اپ ها رفته و آیکن اپ Slic3r را به داخل آن کشیده و رها فرمایید.

نصب برنامه Slic3r در Linux
پوشه را از وضعیت فشرده بیرون فرمایید. به خواسته آغاز بی واسطه اپلیکیشن از فولدر اجرایی اپلیکیشن به کارگیری فرمایید و یا این که برای نصب آن از فولدر جان دار در فولدر ی bin به کار گیری نمائید.

تشکیل داد پروژه از روی کد متن گشوده در برنامه Slic3r
برای این خواسته و یادگرفتن چگونگی آن به صفحه های تحت مراجعه‌نمایید.

GNU Linux
سیستم عامل X
Windows

برچسب ها پرینتر سه بعدی FDM ,
بازدید : 4
يکشنبه 23 آبان 1400 زمان : 10:29

همینطور این تکنولوژی به طور عظیم ای در پرینتر سه بعدی FDM مورد مهندسی گزینه استعمال قرار می‌گیرد، چون میتواند جهت به کارگیری حداکثر از فضای ساخت‌و‌ساز و seo با به کارگیری از سبک های واقع‌بینانه به فعالیت رود.

4- ارتقاء فایده وری
مزیت مهم به کارگیری از سبک های معماری چاپ 3D، ارتقا منفعت وری میباشد. به کارگیری از اپ چاپ معماری منجر صرفه جویی در طول فرآیند اول پباده سازی شده و با کاهش فرصت ایجاد ، اذن آزمایش سریع و تکرار مفاهیم چهت نیل به یک مضمون‌ درست را ممکن می سازد.

5- صرف مجال معدود جهت ایجاد کرد سبک
برای تشکیل داد یک سبک معماری با به کارگیری از چوب یا این که فوم نیاز میباشد یک سری روز وقت صرف کنیم درحالی که چاپ سه بعدی حاصل را تنها در پهنا تعدادی ساعت ارائه می‌دهد. همینطور چاپگر سه بعدی می‌تواند در طی شبانه روز نیز شغل نماید و سبک های بزرگتری که نیاز به صرف فرصت بیشتر دارا‌هستند را در مقطع هنگامی مطلوب چاپ کند.

برچسب ها پرینتر سه بعدی FDM ,
بازدید : 3
پنجشنبه 20 آبان 1400 زمان : 11:01

در طرز SLS استحکام دربین لایه ها بهتر میباشد، بدان مضمون‌ که قطعات پرینتر سه بعدی FDM چاپ گردیده SLS به طور تقریب خاصیت مکانیکی ایزوتروپیک دارا هستند (همگن می باشند).

خاصیت مکانیکی مثال های SLS درست شده از پودر پلی آمید استاندارد (Nylon 12 یا این که PA 12) بیشترین ماده ی به کار گیری شونده در SLS، در جدول پایین نشانه داده گردیده و با محصول نایلون مقایسه شد‌ه‌است.

فرآورده PA12جهت X-Y PA12جهت Z BULK PA12
استحکام کششی 48 مگاپاسکال 42 مگاپاسکال 55-35 مگاپاسکال
مدول کششی 1650 مگاپاسکال 1650 مگاپاسکال 2600-1270 مگاپاسکال
ازدیاد ارتفاع در نقطه باخت 18% 4% 120-300%
قطعات ساخت‌و‌ساز گردیده را با نحوه SLS دارنده استحکام کششی بهتر و مدول الاستیسیته بالا می باشند، که قابل مقایسه با مواد BULK میباشند، ولی آسیب پذیر ترند (ارتفاع قدمت آنان در هنگام باخت بسیار کوتاه خیس میباشد). این دستور به جهت تخلل داخلی قطعه آخرین میباشد.

قطعات چاپ گردیده با نحوه SLS بی آلایش نزدیک به 30% متخلخل میباشد.

تخلل منجر می‌شود که قطعات ایجاد گردیده با طریق SLS در سطح ها آخرین خصوصیات دانه دانه ای داشته باشند. این امکان به‌این مضمون‌ میباشد که قطعات SLS قابلیت و امکان جذب آب را دارا هستند به همین برهان به راحتی می اقتدار آنها‌را در یک خزینه داغ با طیف وسیعی از رنگ ها رنگ نمود، ولی در‌صورتی‌که نیاز میباشد که در فضا مرطوب گزینه به کارگیری قرار گیرند نیاز به عملیات بعداز ساخت خاصی دارا‌هستند.

برچسب ها پرینتر سه بعدی FDM ,
بازدید : 6
سه شنبه 18 آبان 1400 زمان : 11:18

استعمال از شیت گرم در پرینتر سه بعدی از نوع آلمینیوم پوشیده پرینتر سه بعدی FDM گردیده با گرم کن نیز بسیار کارآمد و ارزان بوده، البته آنان نیاز به روند نصب بیشتری نسبت به هیترهای دیگر دارا هستند. تحت عنوان یک واقعیت، آنها می بایست بر روی یک سطح فولادی ضد زنگ یا این که آلمینیومی پیچ شوند، بعد از آن در حالتی که یک عنصر حرارتی ذیل ورقه چاپ دارید مدار الکتریکی بایستی بوسیله یک ترمیستور و یک عایق بی نقص گردد. در غایت، خوب میباشد از چسب حرارتی فی مابین هیتر و شیت ای که قرار میباشد گرم گردد به کارگیری نمائید.

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 35
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 35
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 16
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 73
 • بازدید ماه : 68
 • بازدید سال : 816
 • بازدید کلی : 816
 • کدهای اختصاصی